Aktualności

Prezydent Jarosław Górczyński “Liderem regionu”

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński otrzymał prestiżowa nagrodę „Lider z powołania” w kategorii „Lider rozwoju lokalnego i regionalnego”

podczas Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania”, który 26 września odbył się w Rzeszowie. 

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, wyróżnianie ludzi kreatywnych i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Konkurs ma na celu ukazanie liderów nie tylko w dziedzinie gospodarki ale też kultury, sportu, samorządności czy nauki. „Lider z powołania” to konkurs organizowany przez magazyn Why Story. 

Podczas uroczystej gali wręczenia wyróżnień na Uniwersytecie Rzeszowskim nagrodzeni zostali też Czesław Lang, Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz, Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Prezydent Kielc Bogdan Wenta oraz Tadeusz Ferenc, który został wyróżniony jako lider XXI wieku. 

  • To dla mnie duże wyróżnienie. Cieszę się, że działania  na rzecz rozwoju Ostrowca Świętokrzyskiego znajdują uznanie także poza miastem i są dostrzegane przez znamienite grono ekspertów zasiadających w kapitule – mówi prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. 

Warto przypomnieć, że kilka dni wcześniej w Warszawie prezydent Jarosław Górczyński odebrał nagrodę „Modernizacja Roku” za „Rawkę od Nowa”